1. IEDAĻA – KO DARĪJAM AR SAVU INFORMĀCIJU?

Kad jūs kaut ko iegādājaties no mūsu veikala, pirkšanas un pārdošanas procesa ietvaros mēs apkopojam jūsu sniegto personisko informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi.

Pārlūkojot mūsu vietni, mēs automātiski saņemam arī jūsu datora interneta protokola (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, kas palīdz mums uzzināt par jūsu pārlūkprogrammu un operētājsistēmu. E-pasta mārketings (ja piemērojams): ar jūsu atļauju mēs varam jums nosūtīt e-pastus par mūsu vietni, jauniem produktiem un pakalpojumiem un citus atjauninājumus.

Mēs paturam tiesības atbrīvot un atklāt jebkādu relatīvu vai jūsu sniegtu personisko informāciju tiesībaizsardzības vai citām valdības amatpersonām, jo ​​mēs pēc saviem ieskatiem un absolūta ieskatiem uzskatām par nepieciešamību ievērot piemērojamos likumus vai pēc jebkura valdības struktūras vai aģentūras pieprasījuma .

  1. IEDAĻA – Piekrišana

Kā jūs saņemat manu piekrišanu?

Kad jūs mums sniedzat personīgu informāciju, lai pabeigtu darījumu, pārbaudītu savu kredītkarti, veiktu pasūtījumu, organizētu piegādi vai atgrieztu pirkumu, jūs piekrītat, ka mēs apkopojam jūsu personisko informāciju un izmantojam to tikai šī īpašā iemesla dēļ.

Ja mēs lūgsim jūsu personisko informāciju sekundāra iemesla dēļ, piemēram, mārketinga dēļ, mēs vai nu lūgsim tieši jūsu izteikto piekrišanu, vai arī sniegsim iespēju pateikt nē.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?

Ja pēc izvēles jūs pārdomājat, jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu mums sazināties ar jums, lai turpinātu jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu vai izpaušanu, sazinoties ar mums pa e-pastu https://www.wifixtraboost.lv/kontaktinformacija/

  1. IEDAĻA – ATKLĀŠANA

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju, ja likumi to prasa vai ja jūs pārkāpjat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

  1. IEDAĻA – MAKSĀJUMI

Visi tiešo maksājumu vārti ievēro PCI-DSS noteiktos standartus, kurus pārvalda PCI Drošības standartu padome, kas ir zīmolu, piemēram, Visa, MasterCard, American Express un Discover, kopīgs darbs. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošu kredītkartes informācijas apstrādi mūsu vietnē un tās pakalpojumu sniedzējos.

  1. IEDAĻA – TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

Kopumā trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs izmantojam, jūsu informāciju vāktu, izmantotu un atklātu tikai tiktāl, cik nepieciešams, lai viņi varētu veikt pakalpojumus, ko viņi mums sniedz.

Tomēr dažiem trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, maksājumu vārtejām un citiem maksājumu darījumu apstrādātājiem, ir savas privātuma politikas attiecībā uz informāciju, kas mums viņiem jāsniedz par jūsu ar pirkumu saistītajiem darījumiem.

Šiem pakalpojumu sniedzējiem mēs iesakām izlasīt viņu privātuma politikas, lai jūs saprastu, kā šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu personisko informāciju.

Īpaši atcerieties, ka daži pakalpojumu sniedzēji var atrasties vai atrasties objektos, kas atrodas citā jurisdikcijā nekā jūs vai mēs. Tātad, ja jūs izvēlaties turpināt darījumu, kas ietver trešās puses pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus, tad uz jūsu informāciju var attiekties tās jurisdikcijas (-u) likumi, kurā atrodas šis pakalpojumu sniedzējs vai tā iespējas.

Kad esat atstājis mūsu vietni vai esat novirzīts uz trešās puses vietni vai lietojumprogrammu, jūs vairs neattiecas uz šo konfidencialitātes politiku vai mūsu vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Saites

Noklikšķinot uz saitēm mūsu vietnē, tās var jūs novirzīt no mūsu vietnes. Mēs neatbildam par citu vietņu privātuma praksi un aicinām jūs izlasīt viņu paziņojumus par privātumu.

  1. IEDAĻA – DROŠĪBA

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs veicam pamatotus piesardzības pasākumus un ievērojam nozares paraugpraksi, lai pārliecinātos, ka tā netiek nepamatoti pazaudēta, izmantota nepareizi, tai nav piekļuves, nav izpausta, mainīta vai iznīcināta. Ja jūs mums sniedzat savu kredītkartes informāciju, informācija tiek šifrēta, izmantojot drošā kontaktligzdas slāņa tehnoloģiju (SSL), un tiek glabāta ar AES-256 šifrēšanu. Lai arī neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskā glabāšana nav 100% droša, mēs ievērojam visas PCI-DSS prasības un ieviešam papildu vispārpieņemtus nozares standartus.

  1. IEDAĻA – Piekrišanas vecums

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs savā dzīvesvietas valstī vai provincē vai esat pilngadīgs dzīvesvietas štatā vai provincē un esat devis mums savu piekrišanu atļaut kādu no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem, lai izmantotu šo vietni.

  1. IEDAĻA – ŠĪS PRIVĀTĪBAS POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku, tāpēc, lūdzu, pārskatiet to bieži. Izmaiņas un precizējumi stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas tīmekļa vietnē. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā politikā, mēs jums šeit paziņosim, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēts par to, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos, ja tāda ir, mēs izmantojam un / vai atklājam tā. Ja mūsu uzņēmums tiek iegādāts vai apvienots ar citu uzņēmumu, jūsu informācija var tikt nodota jaunajiem īpašniekiem, lai mēs varētu turpināt jums pārdot produktus vai pakalpojumus.
JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja vēlaties: piekļūt, labot, grozīt vai izdzēst visu personīgo informāciju, kas mums ir par jums, reģistrēt sūdzību vai vienkārši vēlaties iegūt vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu https://www.wifixtraboost.lv/kontaktinformacija/